Poronin na zdrowie

Turysto! Jeżeli szukasz wspaniałej wyjątkowej rekreacji i nie chcesz nigdy tego żałować, że byłeś na nudnych wakacjach, zastanów się dobrze nad miejscem rekreacji! Jeśli obawiasz się, że po źle spędzonym urlopie możesz żałować wydanych pieniędzy, czy też straconego czasu, koniecznie powinieneś prześledzić solidną poronińską ofertę noclegową. Jeżeli kiedykolwiek słyszałeś o tym mieście, które jest usytuowane w odległości 7 km od Zakopanego, to nie trzeba ci będzie mówi zbyt wiele. Być może już tu byłeś i zakochałeś się w górach, których uroda była opiewana przez licznych poetów, jak również znajdowała się na obrazach niezwykle sławnych malarzy. Bywali tu bowiem wielcy przywódcy i zwykli ludzie. Ich wszystkich przyciągała w te miejsca magia Tatr.

Wielu z was zapyta – z jakiego powodu miałbym się tu zatrzymać, skoro tak blisko stąd do Zakopanego. Odpowiedź jest niezwykle prosta. Tylko w Poroninie zaznasz spokoju i będziesz mógł delektować się z olbrzymiej urody tego miejsca, pokochają cię tu miejscowi ludzie, dadzą ci dobrego jedzenia oraz serce. Zawsze przywitają cię serdecznie i pożegnają z wielkim żalem. A do tego będziesz mógł pójść w góry, wędrować po szlakach i podziwiać dar natury jak też zachwycać się urodą Tatr. Jeżeli nadal masz wątpliwości to pamiętaj, że olbrzymi atutem tego miejsca jest fakt, iż można stąd pojechać tak naprawdę wszędzie.

A jakiż już to problem udać się stąd do Bukowiny Tatrzańskiej i skorzystać z kąpieli termalnych? Albo udać się stąd na Krupówki, rozkoszować się hałaśliwym gwarem tego miejsca, zrobić sobie zdjęcie z białymi z misiem? A kiedy będziesz miał już wszystkiego serdecznie dość, powrócisz tu, gdzie uspokoi cię szum rzeki, gdzie uśmiechnął się do ciebie ludzie i na dobranoc zaśpiewają ptaki. Będziesz z zachwytem patrzył na Tatry, na szlaki po których możesz wędrować ciesząc się przy tym wolnością. Wszystko da ci tu radość. Nie wahaj się zatem, tylko sprawdź bazę noclegowa w Poroninie. Zapewne znajdziesz coś dla siebie. Będziesz cieszyć się pięknem Tatr i czerpać z nich energię pełnymi garściami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *